MTK-TIISTENJOEN OMAT SIVUT


JOHTOKUNTA
Puheenjohtaja Esko Lilja 050 5236983 esko.v.lilja(ät)netikka.fi
Varapuheenjohtaja Esa Kattelus 050 5236960 esa.kattelus(ät)netikka.fi
Sihteeri Markku Koskiahde 050 5117428 markku.koskiahde(ät)netikka.fi
Rahastonhoitaja Henry Niemelä 0400 369 265 henry.niemela(ät)gmail.com
Yrittäjävastaava Vesa Paavola 0400 163403
Hyvinvointivastaava Esa Kattelus 050 5236960 esa.kattelus(ät)netikka.fi
Kuluttajavastaava Johannes Sipilä 0400 836491 johannes.sipila(ät)gmail.com
Ympäristöasiamies Samu Rintaniemi 0400 903 431 s.rintaniemi(ät)gmail.com
Työterveyshuollon seurantaryhmän yhteyshenkilö Antti Leikkola 0400 566864 antti.leikkola(ät)netikka.fi
Lomitustoiminnan tukiryhmä Markku Ulvinen 040 5212406 markku.ulvinen(ät)netikka.fi
Janne Paavola 050 5404399 janne.paavola(ät)netikka.fi
Yhdistyksen mökkivastaava Esko Lilja 050 5236983 esko.v.lilja(ät)netikka.fi
Koulutiedottaja,ei johtokunnassa Jarkko Posti 0400 564852 jarkko.posti(ät)suomi24.fi


Lomaosake Lappajärvellä